شیرآلات بهداشتی بهسازان در مزایده با بالاترین قیمت به فروش رسید

در انتخاب شیرآلات بهداشتی بهسازان یکی از کلیدهای طراحی اما مهمتر از همه، کارایی و کارایی حمام است. امروزه انواع مختلفی از شیرآلات وجود دارد و دانستن ویژگی های آنها برای گرفتن بهترین تصمیم مهم است.

آنچه باید در مورد شیرهای حوضه ای بدانید
هنگام تعیین اینکه کدام شیر آب باید در هر مورد نصب شود یک سوال اساسی وجود دارد: نصب و ویژگی های فنی آن. این امر به ویژه در روندهای شیرهای سینک حائز اهمیت است، این همان چیزی است که هنگام تصمیم گیری بین یک مدل یا مدل دیگر باید به آن توجه بیشتری داشته باشیم. توجه داشته باشید، اینها انواع اصلی شیرهای سینک هستند.

تک اهرمی: شیر کلاسیک است. نصب آن بسیار ساده است و هم با سوراخ سینک (در صورتی که برای آن آماده شده باشد) و هم با کانتر سازگار است. با یک دسته، آب سرد و گرم کنترل می شود.

دو دسته: این نوع شیر که دارای یک محرک برای آب گرم و دیگری برای آب سرد است، کمتر استفاده می شود. امروزه ما می توانیم آن را بیش از همه در مجموعه هایی که برای حمام های قدیمی یا روستایی طراحی شده اند پیدا کنیم.

شیرآلات

میکسر با دهانه بالا: این شیر آب ایده آل برای حوضچه های روی میز است. ارتفاع دهانه دوبرابر یک همزن تک اهرمی معمولی است و به این ترتیب در سینک های بالا بسیار راحت تر است، بدون خطر پاشیده شدن.

توکار: در این نوع شیر، مکانیزم کاملاً در دیوار تعبیه شده است، به طوری که فقط دهانه و دسته آن نمایان است. از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب است، برای حمام های مدرن و مبلمان حمام طراح ایده آل است و با انواع سینک ها سازگار است.

انواع دیگر شیرهای حمام: کارایی، کلیدی در این دسته از شیرها
فراتر از شیرهای سینک، دو نوع مختلف از شیرهای حمام وجود دارد که باید به آنها توجه کرد: از یک طرف، میکسر بیدی، که معمولاً با شیر سینک همراه می شود. از سوی دیگر، شیرهای حمام و دوش.

در دسته اول گزینه های زیادی وجود ندارد زیرا به دلیل استفاده بسیار کمتر از آنها، قطعات بسیار ابتدایی با ویژگی های اضافه کمی هستند و روی هم نصب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.