لامپ گازی تیر برقی که عطر گل نرگس را به همراه دارد

لامپ در اصل مبدلی است که انرژی الکتریکی را به انرژی نور تبدیل می کند. لامپ گازی تیر برق بر اساس ساختار، محل قرارگیری و ساخت طبقه بندی های مختلفی دارند. یک لامپ زیبایی شناسی یک فضا و قابلیت استفاده از آن را برای اهداف عملی بازتعریف می کند. در اینجا طبقه بندی لامپ ها را بر اساس سه معیار می بینید: محل قرارگیری این لامپ ها، منابع نوری که از آنها انرژی الکتریکی دریافت می کنند و ساختار آنها.

بیایید به معیارهای اول برسیم، یعنی لامپ هایی که بسته به محل قرارگیری آنها طبقه بندی می شوند.

همانطور که از نام آن مشخص است، لامپ های کف برای ایستادن روی زمین طراحی شده اند. طرح های مدرن از یک ستون باریک استفاده می کنند که منبع نور را با سایه پوشانده شده است. ممکن است طرح های پیچیده تری وجود داشته باشد مانند ستون می تواند یک مجسمه یا سه پایه باشد.

تطبیق پذیری آن برای ایستادن به هیچ وجه برجسته ای نیاز ندارد. اکنون سایه نقش مهمی در توزیع نور دارد. چگونه؟ با روشن کردن نور به سمت بالا، پایین و یا در هر دو جهت بسته به موقعیت و ساختار آن.

میزهای انتهایی، میزهای کنار تخت یا میزهای اتاق ناهارخوری مکان هایی هستند که معمولاً چراغ های رومیزی در آن قرار می گیرند. اینها ستون های کوچک تری نسبت به لامپ های کف دارند. اساساً برای روشن کردن یک منطقه کوچک از فضا استفاده می شود.

لامپ

چراغ های رومیزی می توانند بسیار تزیینی باشند و در طرح های متنوعی عرضه شوند. لامپ های شیشه ای رنگی یکی از این طرح های تزئینی هستند که به دلیل سایه های شیشه ای رنگارنگ خود شناخته شده اند.

طرح های ساده و ظریف مانند سایه ای مکعبی شکل می توانند براق باشند. چراغ‌های بوفه نوع دیگری از چراغ‌های رومیزی هستند که یکی دیگر از گزینه‌های مد روز هستند.

لامپ‌های رومیزی معمولاً حتی کوچک‌تر از چراغ‌های رومیزی هستند و برای روشن کردن فضای کاری خاص مانند صفحه‌کلید رایانه، کتابی که روی میز خود روی میز کار روی آن کار می‌کنید، استفاده می‌شوند.

چراغ های رومیزی خاصی را می توان به لبه میزها وصل کرد. آنها همچنین دارای بازوهای قابل تنظیم مشخصه برای تنظیم جهت و شدت نور در صورت لزوم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.