چمن مصنوعی قم موجب جدا شدن دو زوج ایتالیایی از هم شدند

با بچه‌هایی که تگ بازی می‌کنند، از تپه‌ها غلت می‌زنند و تمام آن بازی‌های توپی، زمین‌های مهد کودک و مدرسه با فرسودگی زیادی روبرو هستند. بکر نگه داشتن چمن غیرممکن است.

مگر اینکه روی علف های تقلبی سرمایه گذاری کنید. ما یک نصب کننده چمن مصنوعی قم در میلتون کینز هستیم که می تواند فضای باز مهد کودک یا مدرسه شما را متحول کند.

مزایای چمن مصنوعی برای مدرسه یا مهد کودک چیست؟

  • ماندگاری:

این همه استفاده سنگین در مدارس و مهد کودک ها می تواند تکه های خالی ایجاد کند و چمن شما را ناخوشایند نشان دهد. وسایل بازی بزرگ مانند قاب های کوهنوردی نیز می توانند .

جلوی نور خورشید را بگیرند و از رشد چمن جلوگیری کنند. با چمن مصنوعی، پوششی سراسری خواهید داشت.

  • زمان بازی ایمن:

مناطق چمن مدرسه یا مهد کودک برای کاوش و بازی بسیار مهم هستند. همه ما می دانیم که بچه ها چقدر دست و پا چلفتی هستند. چمن واقعی با سنگ ها و زمین ناهموار خود خطر آسیب بیشتری را به همراه دارد.

جایگزینی چمن واقعی یا بتن سخت با چمن مصنوعی، سطح نرم تر و ایمن تر را به شما می دهد که منجر به ضربه ها و کبودی های کمتری می شود.

  • راه حل همه آب و هوا:

ما در بریتانیا زندگی می کنیم، بنابراین باران در تمام طول سال اجتناب ناپذیر است. چمن مصنوعی به سرعت خشک می شود و آب نمی گیرد. چمن مصنوعی تجاری یک راه حل برای همه آب و هوا است.

آن روزهای بازی خیس را که بچه ها در زمان استراحت در گیر کرده اند یا محدود به زمین بازی بتنی هستند، کاهش می دهد.

  • در هزینه های نگهداری صرفه جویی کنید:

نگه داشتن یک چمن واقعی در شرایط نوک بالایی نیاز به مقدار زیادی دارد. با چمن مصنوعی، نیازی به چمن زنی یا علف هرز نیست، بنابراین هزینه های نگهداری را کاهش خواهید داد.

شما در مصرف سوخت مورد نیاز برای تغذیه ماشین چمن زنی و نگهداری تجهیزات صرفه جویی خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.