کلاه کپ حلقه دار دخترانه موجب تسریع چند برابری رویش مو میشود

کلاه با لبه بزرگ زن را مرموز و ظریف می کند، همچنین کلاه کپ حلقه دار دخترانه سبک متفاوتی از کلاه است نیز در میان دختران امروزی طرفدار خاص خود را دارد.

کلاه زنانه لبه دار ساخته شده از نمد، مخمل، جیر، و جنس های مختلف دیگر، افزودنی مناسب برای لباس های کلاسیک و به خصوص سبک محافظه کارانه با سلایق خاص بعضی افراد است.

کلاه

کلاه با لبه بالا بسیار زیبا و زنانه به نظر می رسد، چنین کلاهی از نمد یا خز صاف می تواند به عنوان یک اکسسوری مناسب برای لباس ها به شیوه ای زنانه و رمانتیک باشد. 

نمونه ای از استفاده موفق از این اکسسوری یک کت قهوه ای شکلاتی گشاد شده، تزئین شده با یقه و سرآستین های دم پهن قهوه ای، به علاوه کلاهی با لبه های اندکی رو به بالا، ساخته شده از همان خز.

کلاه پاناما کلاهی است از پارچه با لبه‌های باریک و آویزان و تاجی گرد یا استوانه‌ای شکل که به نوبه خود ممکن است از گوه‌هایی تشکیل شده باشد یا دارای قسمت زیرین باشد.

کلاه پاناما مکمل مناسبی برای لباس‌های غیررسمی و اسپرت است، نمونه ای از استفاده از این اکسسوری یک ژاکت ساخته شده از پارچه خاکستری  به علاوه شلوار مشکی و چکمه های توری بدون پاشنه.

کلاه قایقران کلاهی با تاج کم و صاف و لبه صاف و افقی است، این اکسسوری در تعطیلات تابستانی بهترین ظاهر را دارد، کلاه حصیری برای قایق‌رانی، افزودنی خوبی برای لباس‌های عاشقانه تابستانی است.

در آغاز قرن نوزدهم، اولین نشانه های رهایی زنان ظاهر شد، از نظر ظاهری، این در این واقعیت آشکار شد که زنان شروع به پوشیدن کلاه های مشابه با کلاه های مردان کردند. 

روبانی که قسمت پایینی بعضی از تاج کلاه ها را احاطه کرده است روی تمام کلاه های کلاسیک یافت می شود، این نوار پارچه ای است که می تواند بسیار پهن یا بسیار باریک باشد.

گاهی اوقات به جای روبان بافته شده از نوعی توری استفاده می شود ، پارچه یا چرم. این می تواند فقط یک طناب یا یک بند ساخته شده از چرم یا مواد دیگر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.